Het gastenboek van Party Players draait naast onze PP Community en is er speciaal voor gasten die laagdrempelig met anderen bezoekers in contact willen komen, hun ervaring willen delen of een vraag willen stellen. Je hoeft geen profiel aan te maken – gewoon snel en open reageren. Het gastenboek is niet bedoeld voor reserveringen of clubvragen. Gebruik hiervoor het reserveringsformulier of bij clubgerichte vragen het contactformulier.
Wie o wie gaan er woensdag?
Stellen graag leeftijd erbij
Wij zijn 38 en 45 jaar twijfelen tussen woensdag of donderdag…
Laat even een berichtje achter en wie weet zien we elkaar
Waar is die leuke dame uit het midden v het land die sporty is maar ook graag naar de pp gaat , en houdt v geile sex met een dosis humor .ik ga graag met je mee voor regelmatig contact en fun .kijk op mijn sdc freeagain en wie weet gaan wij mooie dingen beleven .sdc freeagain
Is it a good idea to go on Wednesday? Is it very quiet? It will be my first time going, and if the atmosphere is negative, I might not go again. I am a 35-year-old, single, handsome and well-groomed man.
Hoi hoi, 31 augustus zijn wij, stel uit Curacao, in pp geweest, wij hadden een aangenaam gesprek met een man uit Drenthe die als beroep rattenbestrijding doet, wij zouden graag nog in contact met deze man komen! Kenia iemand hem?
Ze is fake , laatst ook al berichtjes van diegene, ws een man die niet aan zijn trekken is gekomen, gewoon overheen lezen , je kan gewoon komen dame, wij zijn er ook Xx
Aanstaande donderdag weer de gangbang. Wat last van mijn been maar die heb ik donderdag niet nodig. Enkel het middelste been 😂. Afgelopen gangbang was super leuk. Hoop weer op dezelfde drukte en gezelligheid
Zoek brutale mannen met losse handjes en ongevraagd mij tongzoenen en betasten. Ben een chinese slet. Hou van bierbuiken, behaard, chauffeurs, bouwvakkers, vieze mannen, ook groot geschapen buitenlanders. Max 6 mannen tegelijk. Ik kan ook goed pijpen en laat me graag vingeren.
Ed en Astrid
schreef op 22 september 2025 om 13:37
Hoi stel.
Astrid is niet heel groot en een maatje meer..😊Ed heeft een normaal postuur, kaal geschoren en een bril. Wij zouden graag samen een ruimte of de sauna opzoeken en aftasten wat we leuk vinden. Waar zijn jullie voor in..? Groetjes