Het gastenboek van Party Players draait naast onze PP Community en is er speciaal voor gasten die laagdrempelig met anderen bezoekers in contact willen komen, hun ervaring willen delen of een vraag willen stellen. Je hoeft geen profiel aan te maken – gewoon snel en open reageren. Het gastenboek is niet bedoeld voor reserveringen of clubvragen. Gebruik hiervoor het reserveringsformulier of bij clubgerichte vragen het contactformulier.
Wil je echter méér uit jouw Party Players-beleving halen? Dan nodigen we je van harte uit om lid te worden van onze exclusieve community. Als community lid krijg je toegang tot extra voordelen, zoals:
Het ontvangen van speciale acties en aanbiedingen.
Een persoonlijk profiel om jezelf zichtbaar te maken binnen onze clubwereld.
De mogelijkheid om privéberichten te sturen naar andere leden.
Toegang tot exclusieve content en events.
Direct contact met onze organisatie en updates over thema-avonden en nieuws.
Kortom: het gastenboek is openbaar en spontaan – de community is persoonlijk, verdiepend en exclusief. Jij kiest wat bij je past!
LET OP: In het gastenboek mogen GEEN contactgegevens gedeeld worden. Alleen het delen van je SDC-profiel naam is toegestaan.
Aanstaande vrijdag 7 november ( overdag) komen Jack en ik gezellig samen. Voor hem niet de eerste x maar voor mij wel… ik vind het spannend, opwindend en ben ontzettend benieuwd 😉😇
Ben je nieuwsgierig naar mij? SDC; Pat21 😅
@ vrouw, ben jij er gisteravond ook geweest? Jammer dat ik jouw nog niet ken. Ik kom toch nog wel een keer terug. Was verder wel gezellig. 14 november ben ik er weer. Hoop jou een keer te ontmoeten.
wat was het een geslaagde GB donderdag bedankt mannen !! en personeel van pp
hartelijke ontvangst door gastvrouw, mooi op geknapte ruimtes , top
ook was het heerlijk warm in de club.
tot een volgende xx
Bedankt voor de mooie dag Partyplayers !
En de mooie mensen die we vandaag hebben leren kennen hier ! Was top we hebben onwijs genoten !!
Xxxx de collegatjes ! 🙈👌 tot de volgende !
We zijn van plan om a.s. zondagmiddag naar pp te gaan. We zijn nog nooit op zondagmiddag geweest. Heeft iemand ervaring met zondagmiddag in pp? Hopen op veel andere stellen. Tot dan 😘
Wij zijn van plan om zondag overdag na lange tijd weer eens dagje pp te doen zijn er al in de middag.dame 165/70 lang zwart haar en wel in voor een leuke man of 2 😁
Heyy ik ben een 31 jarige man uit Amsterdam. Dit is de eerste keer is er een dame die met mij mee naar binnen wilt. ik betaal natuurlijk stuur me even een berichtje mijn mail is: EMAIL ADRES VERWIJDERD.
Beheerdersantwoord van: Administrator Party Players
EMAIL ADRES VERWIJDERD DOOR ADMINISTRATOR. ALLEEN DELEN VAN SDC GEGEVENS ZIJN TOEGESTAAN.