Het gastenboek van Party Players draait naast onze PP Community en is er speciaal voor gasten die laagdrempelig met anderen bezoekers in contact willen komen, hun ervaring willen delen of een vraag willen stellen. Je hoeft geen profiel aan te maken – gewoon snel en open reageren. Het gastenboek is niet bedoeld voor reserveringen of clubvragen. Gebruik hiervoor het reserveringsformulier of bij clubgerichte vragen het contactformulier.
Wil je echter méér uit jouw Party Players-beleving halen? Dan nodigen we je van harte uit om lid te worden van onze exclusieve community. Als community lid krijg je toegang tot extra voordelen, zoals:
Het ontvangen van speciale acties en aanbiedingen.
Een persoonlijk profiel om jezelf zichtbaar te maken binnen onze clubwereld.
De mogelijkheid om privéberichten te sturen naar andere leden.
Toegang tot exclusieve content en events.
Direct contact met onze organisatie en updates over thema-avonden en nieuws.
Kortom: het gastenboek is openbaar en spontaan – de community is persoonlijk, verdiepend en exclusief. Jij kiest wat bij je past!
LET OP: In het gastenboek mogen GEEN contactgegevens gedeeld worden. Alleen het delen van je SDC-profiel naam is toegestaan.
Hallo wij willen woensdag 9 juli komen naar pp. Komen er nog leuke mannen en of stellen . Wij zijn een stel van rond de 47 jaar . Wij zijn wel in om iets te ondernemen .laten jullie iets van je horen
Gistermiddag bij pp geweest het was weer een lekkere gezellige middag.Weer leuke en lieve mensen ontmoet.Het leuke stel die jongen en die mooie bruine meid bij de openhaard jullie waren heerlijk .Edit heeft mooi gezongen.Het was weer een top dag.Vrijdag zijn we er weer.
Kus Wilfred&Marianne
Deur-date voor vrijdag 11 juli of zondag 13 juli.
Man van 63 jaar, slank postuur, 1.85m en 75 kg, zoekt een vrouw voor een deur-date op één van bovenstaande dagen. Meerijden kan ook. Route Groningen – Heerenveen – Lelystad. En weer terug natuurlijk. Kosten voor mij uiteraard.
Leuke lieve respectvolle man komt ook zo.
Tevens hou ik erg van masseren welke leuke dame of stel ligt straks te genieten van mijn massage.
Ps ik geef ook tantra
Hoi hoi komende zondag 6 juli heb ik weer zin om gezellig naar pp te komen ik ben een leuke jongeman van 28 hou van de gezelligheid en de plusjes die kunnen komen in pp 😇
Tevens als er mensen zijn die mee willen rijden uit de omgeving Hengelo mogen me ook een berichtje doen of als deurdate😉
Helaas kan ik donderdag 17 juli niet naar de just be you party komen, het schuift een week op, dus 24 juli! Wie wil meerijden uit de omgeving van Den Haag, of een deur date? Verder geen verplichtingen. Ik ben er rond 13:00 en ga ongeveer om 19:00 weer naar huis.
Hi, wie komt donderdag 17/7 ook naar de “just bi you” party? Ik ben 100% gay en vind het heerlijk om met een of meerdere kerels seks te hebben. Ik wil je lekker pijpen en als het zo uitkomt heerlijk geneukt worden. De sling in de kelder is mijn favorite , maar elke andere publieke plaats is ook geil
Yes het oude vertrouwde gastenboek is weer online , dit zou voor vele weer een mooie aanwinst zijn .
Laten we er met ze alle voor zorgdragen dat het overzichtelijk blijft en geen rare teksten enz enz
Tis een gastenboek en geen datingsite
Woensdagavond waren jullie er, Engelse man Nederlandse vrouw omgeving Utrecht. Vergeten om jullie naam te vragen en wij moesten weg. Misschien lezen jullie ons berichtje Lfs
Een hele goedemorgen pp gangers, welke volle curvy vrouwen gaan vandaag naar Pool party voor een geile gezellig dag samen?? Heb zo een zin in of is donderdag niet een druke bezochte dag!! Laat een reactie achter misschien zie ik je of jullie straks