Het gastenboek van Party Players draait naast onze PP Community en is er speciaal voor gasten die laagdrempelig met anderen bezoekers in contact willen komen, hun ervaring willen delen of een vraag willen stellen. Je hoeft geen profiel aan te maken – gewoon snel en open reageren. Het gastenboek is niet bedoeld voor reserveringen of clubvragen. Gebruik hiervoor het reserveringsformulier of bij clubgerichte vragen het contactformulier.
Wil je echter méér uit jouw Party Players-beleving halen? Dan nodigen we je van harte uit om lid te worden van onze exclusieve community. Als community lid krijg je toegang tot extra voordelen, zoals:
Het ontvangen van speciale acties en aanbiedingen.
Een persoonlijk profiel om jezelf zichtbaar te maken binnen onze clubwereld.
De mogelijkheid om privéberichten te sturen naar andere leden.
Toegang tot exclusieve content en events.
Direct contact met onze organisatie en updates over thema-avonden en nieuws.
Kortom: het gastenboek is openbaar en spontaan – de community is persoonlijk, verdiepend en exclusief. Jij kiest wat bij je past!
LET OP: In het gastenboek mogen GEEN contactgegevens gedeeld worden. Alleen het delen van je SDC-profiel naam is toegestaan.
Gisteravond zijn wij stel midden 40, zij in een mooi rood setje, weer eens langsgeweest. We hebben weer heerlijk van elkaar en anderen genoten. Helaas moeste we eerder weg maar dat maken we een andere keer goed
Gisteren, 11 juli een heerlijke dag gehad in pp. Het eten was ook prima verzorgd! Na het eten nog een laatste ronde 😋 We belandden in de open kamer tegenover de massagetafel. Daar werd het onverwachts heel geil met nog een paar mannen erbij.
Deur-date voor morgen, zondag 13 juli. Man van 63 jaar, slank postuur, 1.85m en 75 kg, zoekt een vrouw voor een deur-date op één van bovenstaande dagen. Meerijden kan ook. Route Groningen – Heerenveen – Lelystad. En weer terug natuurlijk. Kosten voor mij uiteraard.
@Jeroen dresscode is dacht ik verplicht bij kinky paradise, ze hebben wel een stand met kleding las ik. en schoenen, altijd lastig legerkisten oid en anders even de organisatie mailen, zij kunnen je het beste zeggen wat wel en niet mag.
Is er een mooie vrouw die samen een deurdate wil voor a.s. zondag?
Ikzelf 52 normaal postuur, goed geschapen, hou echt van lang beffen.
Welke mooie vrouw mag ik verwennen met de entree en een geile date?
Goeden dag met Ronnie sdc konijn 🐇. Wie wil er een keer met mij afspreken ben een man van 50 plus maar heb wel een hoog libido ben goed geschapen goed gewassen en geschoren op intieme plas. Alleen een baardje van een halve dag. Ha ha groetjes aan alle vrouwen Wie O wie
Vraag, ik zou zaterdag graag willen gaan naar de summer vibes, maar waar moet ik aan denken qua kleding; ik heb geen latex of leer, prima om daar te kopen ( wat is een redelijke prijs) maar qua schoeisel? Slippers, blote voeten en sneakers kan niet.. wat dan wel? Wie kan ons helpen, veel dank!
Hii. Zijn er nog leuke (jonge couples) die de 17e naar de bi thema dag. Wil graag met een bicouple in contact komen Ben 38j. 1.85 lang. Slank. Licht getint. Goed geschapen Tot donderdag
Vandaag bij pp geweesr. Bijzonder vriendelijk personeel, keurig bbq buffet. Helaas vrij rustig maar onszelf prima vermaakt buiten op de bedden, in het zwembad, de kamers en de kinky kelder. Vlak voor de terugreis naar het zuiden nog even contact met gezellig getint stel…. wie weet tot ziens.